Galatasaray, Polat'ı çok arar!

Cuma 08.04.2011 14:26

Dün Almanya'nın en sansasyonel gazetesi Bild, 36 yaşındaki Hamburglu Ze Roberto'yu Galatasaray'ın istediğini iddia etti.

Taraftarlar , 'yuh! yok artık' derken Ze Roberto transfer teklifini doğruladı. Bugün de Kuzey İrlanda'nın Portadown Times gazetesi Portadown takımında forma giyen 21 yaşındaki sol bek Ross Redman'ı istediği başlığını attı, kulübün menajeri Ronni McFall, Galatasaray'ın Cumartesi günü oynadıkları maçta Redman'ı izlediğini açıkladı.

McFall, Cumartesi günü Mourneview Park'ta oynanan Lisburn Kupa maçında Redman'ı izleyen Galatasaray gözlemcisinin kendisiyle görüştükten sonra Pazar günü Türkiye'ye olumlu bir mesaj gönderdiğini söyledi. McFall, geçen sezon da Bucaspor'un Redman'ı istediğini, Galatasaray'ın Redman'ı istemesinin kendileri için sürpriz olmayacağını söyledi.

Bu arada benzer bir haber de Portekiz'den geldi. Galatasaray'ın Vitoria Setubal takımının kalesini koruyan 32 yaşındaki Diego'ya transfer teklifinde bulunduğu iddia edildi. Abola'da yer alan iddiaya göre; haberi alan Diego'nun arkadaşlarına, 'İşte kariyerimdeki final noktası' diye mesaj çektiği bildirildi.

Galatarasaray'da seçim arefesinde böyle ilginç isimlerin ortaya atılması, sarı-kırmızılı taraftarlar arasında, 'Biz Polat'ı çok ararız' dedirtmeye başladı.

Etiketler Galatasaray, Ze Roberto
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN