Tüzüğü öğrensinler

Salı 12.04.2011

"Seçimle ilgili karar defteri imzalanıp divan başkanına teslim edilmedi Şu anda adaylığını açıklayan da tüzüğe göre hareket etmiyor demektir"

Usule uygun başlamadı
G.Saray'da başkan adayı Mehmet Helvacı, "Yönetim, henüz seçimle ilgili karar defterini imzalayıp divan başkanına teslim etmedi. Bu nedenle 'resmen adayım' diyemem" dedi. Taksim'deki Point Otel'de basınla sohbet toplantısı yapan Helvacı şunları söyledi: "Süreç usule uygun olmadan başlatıldı. Mahkemeye verilmesi durumunda tıpkı mali kongredeki gibi karar çıkabilir. Şu anda adaylığını açıklayan tüzüğe göre hareket etmiyor demektir. Başkan adayı olacakların önce tüzüğü öğrenmeleri lazım.

Kimse daha zengin değil!
50-60 oy alacağımı söyleyenler, sandıklar açılınca görecekler. Hiçbir başkan, Galatasaray'dan daha zengin değildir. Galatasaray'ın kimsenin parasına ihtiyacı yoktur. Galatasaray'ı kongreye götüren, futboldaki başarısızlık değildir. Asıl neden, stat açılışında yaşananlardır. Galatasaraylılar en önemli şey gururdur. Başkan, Galatasaraylıların hakkını koruyan bir duruş sergileyememiştir. Galatasaray'ın en değerli oyuncusu Arda için şimdi karar almak doğru değil. Bu olayı yeni yönetim çözmeli."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN