Atletico Madrid başkanı konuştu

Çarşamba 13.04.2011 15:19

Atletico Madrid’in gerçek! Başkanı Enrique Cerezo, eski Başkan Jesus Gil’in oğlu ve kulübün CEO’su Miguel Angel Gil Marin’in, önce Türkiye, ardından da ABD’ye gitmesinin ardındaki sırrı açıkladı.

AS gazetesine konuşan Cerezo'nun röportajından satır başları:

AS: Gil Marin önce Türkiye şimdi de ABD'de...Zor durumda olan kulübe kaynak mı arıyor? Ne diyeceksiniz?

Cerezo: Atletico Madrid'in, birçok İspanyol takımı gibi durumu hiç de iyi değil, ama biz mücadele ediyoruz. Sıkı bir çalışma içindeyiz. Tüm çabamız ekonomik artırımı gerçekleştirmek için.

AS: Son maçlarda gelen kötü sonuçlar ve taraftar protestosu için ne diyeceksiniz?

Cerezo: Herkesin kendini düzgün ifade etme hakkına sahip olduğunu düşünüyorum. Normal şartlar altında herkes hakkında rahatsız etmeden göstermek hakkına sahiptir. Bizi protesto eden taraftarların duygularına katılıyorum. İyi organizatörler iyi sonuçlar çıkarır. Calderon ortalama 50.000 seyirci ile iyi bir sezon yaşadı. İnanılmaz bir atmosfer ve muhteşem futbol. Tepkiler de olacak bu da çok normal.

AS: Bazı isimlerden bahsediliyor... Forlan'ın durumu ne olacak, alınacak futbolcu var mı...

Cerezo: Ben transfer haberleriyle ilgili konuşmam. Şu anda herhangi bir oyuncu almak veya satmak gibi bir kaygımız yok. Tek istediğimiz yeni bir teknik direktörle anlaşmak. Forlan'ın sezon sonunda gitmek istemesini küçümsemek kötü olur.
Etiketler Atletico Madrid
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN