Diego: G.Saray beni istiyor

Perşembe 14.04.2011

Kongreye hazırlanan Cimbom, transferde de hız kesmiyor. Ze Roberto, Hazard ve Seedorf'un ardından Brezilyalı file bekçisi de listeye alındı

Her gün yeni bir halka
Hararetli bir şekilde olağanüstü kongreye hazırlanan Aslan hakkındaki transfer iddialarına her gün bir yenisi ekleniyor... Daha önce Hamburg'dan Ze Roberto, Lille'den Hazard ve Milan'dan Seedorf ile adı anılan Cimbom'un, Portekiz Ligi ekibi Vitoria Setubal'in kalecisi Diego'ya da kanca attığı ortaya çıktı. Portekiz medyasına açıklamalarda bulunan Diego, Galatasaray'dan teklif aldığını söyledi.

Gurur verici bir şey
G.Saraylı yöneticilerin Leiria maçında kendisini izlediğini ve teklifte bulunduğunu dile getiren 31 yaşındaki Brezilyalı file bekçisi, "Çok olumlu şeyler söylediler. Ancak önemli olan benim kararım. Burada mutluyum. Teklifi bir süre daha düşüneceğim. Zaten böyle bir konuda ailemle görüşmeden karar veremem. Galatasaray gibi büyük bir takımdan teklif almak beni sevindirdi" şeklinde konuştu.

Setubal istemiyor
Cimbom'un tranfer listesine dahil olan kaleci Diego konusunda kulübü Vitoria Setubal'den tam destek... Brezilyalı file bekçisini gözden çıkaran Portekiz ekibinin, sarıkırmızılı takımdan gelecek resmi teklifi beklediği ileri sürüldü. Bu şartlar altında Diego'nun yakında Galatasaray'a 'evet' diyebileceği dile getirildi.
Etiketler Ze Roberto
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN