Eto'o'ya gittiler

Cuma 15.04.2011

Aysal'ın "Hazırlıksız yakalanmamak için start aldık" sözünün şifresi nihayet çözüldü

Hazard'ın yanına ünlü golcü
14 MAYIS'ta yapılacak kongrede başkan adaylığını açıklayan Ünal Aysal'ın çalışmaları hızla sürüyor. Belçikalı hoca Erik Gerets ve Lille'in yıldızı Eden Hazard ile temasa geçen Aysal'ın başka büyük hedefleri de olduğu anlaşıldı. "Hazırlıksız yakalanmamak için çalışmalarımıza başladık" diyen Aysal'ın bahsettiği çalışmalardan birinin de İnter'in yıldızı Samuel Eto'o olduğu öğrenildi. "Türkiye'yi değil, Avrupa'yı da ayağa kaldıracak futbolcular alacağım" diyen Aysal kesenin ağzını sonuna kadar açıyor.

10 milyon euro gözden çıkarıldı
ÜNAL Aysal'ın, "Camiada moral-motivasyon sıfıra indi. Taraftarı heyecanlandırmanın, G.Saray'ı tekrar konuşulan, alkışlanan bir kulüp haline getirmenin yolu yıldız oyuncuları transfer etmektir" diyerek 30 yaşındaki Kamerunlu oyuncunun menajeri ile temasa geçtiği belirtiliyor. Aysal'ın Kamerunlu oyuncu için 10 milyon euro'yu gözden çıkardığı iddia edildi. Seçim atmosferi kızıştıkça, karşısına yeni rakipler çıktıkça Ünal Aysal'ın bombalarını tek tek açıklayacağı öğrenildi.

Zamanı geldi mi Eto'o?
İnter'li oyuncu bir dönem Galatasaray forması giyen vatandaşları Song ve Saidou ile temasını kesmediğini söyledi. Daha önce, "Barcelona'da mutluyum ve ayrılmak istemiyorum. Şimdi değil ama zamanı gelince Türkiye'yi düşünürüm" diyen Eto'o artık Galatasaray'a daha sıcak bakıyor.

Savaş ÇORLU
Etiketler Ünal Aysal
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN