Aysal 1-0 önde

Cumartesi 16.04.2011

Endonezya'da bulunan başkan adayı Ünal Aysal, Alp Yalman ile rakip olarak karşısına çıkması beklenen Dürüst'ü saflarına çekti

Başkan adaylığını açıkladıktan sonra sürpriz şekilde Endonezya'ya tatile giden Ünal Aysal "uzaktan kumanda ile de olsa" seçimin kilit ismi olarak gösterilen Ali Dürüst'ü ikna etti. Yolculuk öncesi her konuda güvendiği Adnan Öztürk'e, "Ne yap et, Ali Dürüst'ü ikna et" talimatı veren Ünal Aysal, müjdeli haberi de Endonezya'da aldı. Böylece seçimin bir numaralı adayı Ünal Aysal gücüne güç kattı.

Eski yöneticiler tamam gibi
KONGRE kararı alındığı günlerde, "Tek ve en büyük aday" olarak gösterilen Ünal Aysal ayrıca listesine camianın önemli isimlerini ve eski yöneticileri de kattı. Merhum başkan Özhan Canaydın'ın oğlu Murat Canaydın, eski yöneticilerden Refik Arkan, Orhan Yüzen, Celal Gürcan ve Abdurrahim Albayrak da Ünal Aysal'ın listesinde yer alıyor. Aysal çalışmalarına salı günü hız kazandıracak.

Kapışmaya akıllı çözüm
GALATASARAY'da herkes, "Adnan Öztürk, Hayri Kozak ve Ali Dürüst ile anlaşamaz" diye konuşuyor. Öztürk, Dürüst ve Kozak arasında ikinci başkanlık savaşı çıkacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Ünal Aysal'ın Öztürk'ü ikna edip Hayri Kozak'ı ikinci başkan, Ali Dürüst'ü de başkan yardımcısı yapacağı belirtiliyor.

Asıl start salı günü
GALATASARAY yeni başkanını 14 Mayıs'ta seçecek. Başkan adayı olan Ünal Aysal'ın Endonezya'ya tatile gitmesi ise camiada eleştiri konusu oldu. Aysal'ın salı günü İstanbul'a dönerek liste çalışmasına hız vereceği belirtiliyor. Mehmet Helvacı'nın "Adayım" sözünden sonra Aysal ve ekibi hummalı bir çalışma içine girecek.

İşte Aysal'ın listesi
Ali Dürüst
Adnan Öztürk
Hayri Kozak
Aka Gündüz Özdemir
Ali Gürsoy
Orhan Yüzen
Ali Kiremitçioğlu
Celal Erkut
Refik Arkan
Abdurrahim Albayrak
Celal Gürcan
Murat Canaydın
Sedat Doğan


Savaş ÇORLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN