Canaydın'dan Polat'a destek

Pazar 17.04.2011 13:08

Galatasaray Kulübü'nün merhum başkanı Özhan Canaydın'ın oğlu Marat Canaydın, sarı-kırmızılı kulübün geçen ay gerçekleştirilen Mali Genel Kurul'unda yaşanılanlardan dolayı üzgün olduğunu belirterek, ''Galatasaray Kulübü Başkanı hiçbir şekilde böyle durumlara düşürülmemeli'' dedi.

Özhan Canaydın anısına düzenlenen 14. Geleneksel Pertevniyal Koşusu organizasyonuna katılan Murat Canaydın, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Adnan Polat'ın Galatasaray Kulübü için önemli işler yaptığını ifade ederek, ''Sayın Adnan Polat, seçime girer ya da girmez bilemiyorum. Ama Galatasaray'a faydaları olmuştur, çok işler yapmıştır. Mali kongrede yaşanılanlardan dolayı üzgünüm. Galatasaray Kulübü Başkanı hiçbir şekilde böyle durumlara düşürülmemeli'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın büyük bir camia olduğunu ve mayıs ayında yapılacak olağanüstü genel kurulda doğru yolu bulacağını anlatan Murat Canaydın, ''Şu an da gözüken 2-3 başkan adaylı bir seçim olacak. Ben kuvvetli bir adayın tek başına seçime girmesini arzu ederdim. Ama demokratik ortamlarda her şey mümkün. Galatasaray için hayırlı olsun. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük camiasıdır, doğru yolu bulacaktır'' diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN