Web Sürümüne Geç

  A.K ben bunların

  18 Nisan 2011, Pazartesi

  Sezon başı forma tanıtımı öncesinde forma renklerini gören Arda Turan, bastı küfürü: Nerede Galatasaray forması? Her sene bir o.... rengi var! Heriflere malzeme veriyoruz

  Sabri ve Ayhan'la birlikte
  Galatasaray kaptanı Arda Turan'dan olay yaratacak sözler... Olay sezon başında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaşanıyor! Yeni sezon forma tanıtımı öncesinde tesislerde fotoğraf çekimine hazırlanan Arda, Sabri ve Ayhan arasında yaşanan konuşmalar kameralara yansıyor... Ve sarıkırmızılı kulüpten ayrılma noktasındaki Arda Turan'ın dudaklarından dökülen sözler camianın gündemine bomba gibi düşüyor.

  Sezgin'e tepki gösterdi
  İşte kaptan Arda Turan ve arkadaşlarının sezon başında yavruağzı renkli forma için yaptığı yorumlar; ARDA: (Malzemelerin getirildiği çantaya bakarak) Eee Galatasaray forması nerede?, (Formayı eline alıp malzeme çantasından uzaklaşırken) A....K.... ben bunların! (Ayhan ve Sabri ile birlikte yeni formaları giyerken, Adnan Sezgin'e dönüp) Sen bu formalara nasıl bakmazsın. Her sene bir o.... rengi var!

  Hâlâ aynı fikirdeyim
  ARDA: Heriflere malzeme veriyoruz yani. Ver siyah forma, beyaz forma, sarı-kırmızı yürü... İşte bu diyalogların yaşandığı görüntüleri yayınlayan TRT3, dün gece geç saatlerde Arda'yı yayına bağladı ve olayı bir de onun ağzından dinledi. Kaptan, "O görüntüler, insanın yatak odasına girmek gibi bir şey. Benim Galatasaray'ı ne kadar sevdiğimi herkes bilir. Hâlâ aynı fikirdeyim. O renkteki formaları giymek istemiyoruz" dedi.

  Aramızda argo konuşuruz
  ARDA Turan, canlı yayında ayrıca şunları söyledi: "Bir önceki sene turuncu vardı, bu sene pembe vardı. O formaları sevmediğimizi, parçalı, sarı-kırmızılı rengi her Galatasaraylı gibi biz de istiyoruz. Bu tip argo konuşmaları idman önceleri, maç öncesinde her futbolcu yapabilir."

  Basına nasıl sızıyor?
  BU görüntülerin basına nasıl sızdığını anlamadım. Özel bir çekimdi. Tek bir kamera vardı.
  Basın mensupları da yoktu. Tamamen kötü yönlendirme amacıyla yapılmış bir şeydir. O bizim yatak odamız. Onun buralara taşınması kötü bir şey.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN