Galatasaray'dan 'küfür' açıklaması

Pazartesi 18.04.2011 16:16

Galatasaray Kulübü, dün akşam bir televizyon kanalında kaptan Arda Turan'la ilgili yayınlanan görüntüler üzerine açıklamada bulundu...

Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

17 Nisan Pazar akşamı TRT Spor Kanalı'nda yayınlanan Futbol Arenası isimli bir programda, profesyonel futbol takımımızın Temmuz 2010 tarihinde Avusturya'da yaptığı yaz kampı esnasında elde edilmiş bir takım görüntüler yayınlanmıştır.

Galatasaray Profesyonel futbol takımının 2010-11 sezonunda kullanacağı formaların reklam filmi çekimleri için yapılan hazırlıklar esnasında, doğal bir ortamda çekilen görüntüler, ilginç bir zamanlamayla, 9 ay sonra yayın kuruluşlarına servis edilmeye başlanmıştır.

Bu çirkin tezgaha bilerek ya da bilmeyerek alet olup sakil bir rating savaşı rüzgarına kapılarak bizleri hayrete düşüren TRT Spor kanalını şiddetle protesto ediyoruz.

Söz konusu kaset servisini yapanların, yayınlayanların ve bunun arkasında yatan kirli tezgahın ortaya çıkarılması için Hukuk Departmanımız gerekli mercilere suç duyurusunda bulunacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü, söz konusu suçlular ortaya çıkarılana kadar da konunun peşini bırakmayacak ve takipçisi olacaktır.

Kendilerine para karşılığı teklif edilen bu kaseti duyarlı davranarak kullanmayan yayın kuruluşlarına teşekkür ederiz.

Kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN