Elmander ile dönüyor

Çarşamba 20.04.2011

Polat, İsveçli oyuncu ile eski futbolcuları Ljung aracılığı ile görüşüp söz aldı. İbra edilmemeyi içine sindiremeyen Adnan Polat yeniden aday olmak için hazır

Roger Ljung işi bitirdi
SEÇİM kararı alındıktan sonra fazla ortalarda görünmeyen başkan Adnan Polat'ın yeniden aday olacağı belirtildi. Başkan Polat'ın en büyük kozunun da Johann Elamander olduğu öğrenildi. Polat, Bolton Wanderers'in 29 yaşındaki İsveçli golcüsü ile her konuda anlaştı, adaylığını açıkladığı gün bunu da kamuoyuyla paylaşacak. Uzun süredir F.Bahçe'nin peşinde olduğu ünlü golcü Elmander'in G.Saray'a "Evet" demesinde, sarı-kırmızılı ekibin eski futbolcusu Roger Ljung'un da payı çok büyük.

Transferi ben yaparım
ADNAN Polat, Elmander'in menajeri Anders Wallsten ile Ljung aracılığı ile görüştü ve söz aldı. 2008'den beri İngiliz ekibinde forma giyen İsveçli futbolcu 87 karşılaşmaya çıktı, 18 gol attı. İsveç Milli Takımı ile 39 maça çıkan ve 11 gol atan Johan Elmander, bonservis konusunda Bolton'u ikna edeceğinin de sözünü verdi. Hazırlıklarını yapan ve listesini tamamlayan Adnan Polat'ın yakın çevresine "Yerli ve yabancı transferini artık kimseye bırakmayacağım"' dediği öğrenildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN