Web Sürümüne Geç

  Prangayı kırdık

  20 Nisan 2011, Çarşamba

  "Futbolcularımız bulunduğu konumu hak etmiyor. Sahada buna isyan vardı. Arda'nın DNA'sı G.Saraylı. Daha yapacak çok işi var"

  Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Ünder, Manisaspor galibiyetinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Üçüncü maçında 3 puanla tanışan Ünder, "Çocuklarımızın bir galibiyete ihtiyacı vardı. Bu senenin en iyi futbollarından bir tanesini oynadık. Rakipten daha fazla pozisyona girdik. Futbolcularımız bulunduğu konumu hak etmiyordu, sahada buna isyan vardı" diye konuştu.

  Pino iyi çalışıyor, affedebilirim
  2 gol atan Arda'nın PAF Ligi'ndeyken yıldız olacağını anladığını söyleyen Ünder,"Arda'nın DNA'sı G.Saraylı. Daha yapacak çok işi var. Takipçiliğini ve kurnazlığını gösterdi" dedi. Ünder, kadro dışı bıraktığı Pino'nun çalışmasından memnun olduğunu da belirterek, af sinyali verdi. lSavaş ÇORLU

  Karaman: 4-2 biz alabilirdik
  MANİSASPOR Teknik Direktörü Hikmet Karaman, daha az pas hatası yapan tarafın kazandığını söyledi. Karaman, "Müthiş bir maç oldu. 2-0 ve 3-1'den geri gelip rakibi kendi sahasında hapsedip pozisyonlar bulduk. 2-0'dan sonra bu maç 4-2 bize de dönebilirdi" dedi. İwanski'nin sakatlığının takımı olumsuz etkilediğini de kaydeden Karaman, "İkinci yarıdaki oyundan memnunum" diye konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN