İşte Polat'ın yıldızları

Perşembe 21.04.2011 11:08

Başkanlığa aday olmayacağını açıklayan Adnan Polat'ın görevlendirdiği, Galatasaray’ın gözlemcisi geçen hafta sonunda İngiltere’de çok aktifti.

16 Nisan Cumartesi günü önce West Ham-Aston Villa maçını izleyen sarı-kırmızılı ekibin gözlemcisi bir gün sonra da Bolton-Stoke City maçında tribündeydi. Gözlemci cumartesi günü Napoli'nin gözlemcisi ile birlikte Aston Villa'nın ön liberosu Nigel Reo Coker'ı izledi.

Gözlemci ertesi gün ise Bolton-Stoke maçına Ricardo Fuller'ı izlemeye gitti. Fakat Fuller sadece son 6 dakikada sahaya girince Galatasaray gözlemcisi hayal kırıklığına uğradı. Coker ve Fuller'ı izleyen Galatasaray gözlemcisinin Adnan Polat tarafından görevlendirildiği, Fuller hakkında bilgi edinemeyen gözlemcinin maç sonrası Bolton ile sözleşmesi bitecek olan Elmander ile bir araya geldiği ortaya çıktı.

Adnan Polat'ın Elmander ile olan ilgisinin kaynağının da bu gözlemcinin İngiltere gezisi olduğu ortaya çıktı. Başkanlığa aday olmayacağını açıklayan Adnan Polat, kurumların devamlılığı prensibi nedeniyle çalışmalarına devam ediyor. Profesyonel gözlemciyi görevlendirerek, yeni gelecek yönetime hazır bir isim listesi ve çalışma bırakmak istiyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN