Web Sürümüne Geç

  Seçime gitmeyin

  22 Nisan 2011, Cuma

  Aysal, Helvacı ve Kıran aday olmak için resmen başvururken mahkeme bir kez daha seçim yapılmaması gerektiğini bildirdi

  Aysal fark yarattı
  OLAĞANÜSTÜ kongre için gün sayan Galatasaray dün yine hareketli günlerinden birisini yaşadı. Kulüp üyeleri tarafından aday gösterilen Ünal Aysal, Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran, yönetim kurulu listelerini teslim ederek resmen aday oldu. Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Abdurrahim Albayrak, Semih Haznedaroğlu gibi tanınmış isimleri yanına alan Aysal, bir adım önde göründü.

  Aktar: Etkilemez
  ADAYLIĞI konuşulan Adnan Polat ve Alp Yalman ise başvuruda bulunmadı. Öte yandan günün flaş gelişmesi ise Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin seçime gidilmemesi kararını bildirmesiydi. Divan Başkanı İrfan Aktar, mahkemenin uyarısının seçim sürecini etkilemeyeceğini açıkladı. Mahkeme nihai kararını 3 Mayıs'ta verecek.

  Geçersiz
  Divan Başkanı İrfan Aktar, 7-14 Mayıs tarihinde seçime gidileceğini söyledi. Aday olacakların listelerini sunduğunu belirten Aktar, Polat'ın aday gösterilmesiyle ilgili olarak ise "Polat başvuruda bulunmadığı için imzaların bir hükmü yok" diye konuştu.

  Helvacı işi sıkı tutuyor

  Seçilmesi halinde takımın başına Van Gaal'i getirmeyi planlayan Mehmet Helvacı oyuncu arayışlarını da sürdürüyor. Fransa'nın Le Republician Lorrain gazetesi, sarı-kırmızılı ekibin, Nancy'de forma giyen Landry N'Guemo ile görüştüğünü yazarken, 26 yaşındaki oyuncu ile Galatasaray adına Mehmet Helvacı'nın temas kurduğu ifade edildi. N'Guemo'nun Nancy ile sözleşmesi haziran ayında sona eriyor.  İşte Aysal'ın listesi
  Ali Dürüst
  Adnan Öztürk
  Aka Özdemir
  Ali Gürsoy
  Semih Haznedaroğlu
  Sedat Doğan
  Adnan Nas
  Mete Başol
  Abdurrahim Albayrak
  Refik Arkan

  İşte Helvacı'nın listesi
  Münir Hamamcıoğlu
  Dursun Buğra
  Vedat Eşkinat
  Suat Ertem
  Doğan Yalçınkaya
  Ahmet Aykut
  Şerif Kaynar
  Atilla Kınay
  Mecit Çetinkaya
  Nedim Ölçer

  İşte Kıran'ın listesi
  Cenab Yener
  ÖmerTümay
  Serol Acarkan
  Orhan Sürek
  Metin Öztürk
  Pelin Çobanoğlu
  Ahmet Özdoğan
  Emel Çabukoğlu
  Ozan Korkut
  Tuncer Hunca


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN