Seçime gitmeyin

Cuma 22.04.2011

Aysal, Helvacı ve Kıran aday olmak için resmen başvururken mahkeme bir kez daha seçim yapılmaması gerektiğini bildirdi

Aysal fark yarattı
OLAĞANÜSTÜ kongre için gün sayan Galatasaray dün yine hareketli günlerinden birisini yaşadı. Kulüp üyeleri tarafından aday gösterilen Ünal Aysal, Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran, yönetim kurulu listelerini teslim ederek resmen aday oldu. Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Abdurrahim Albayrak, Semih Haznedaroğlu gibi tanınmış isimleri yanına alan Aysal, bir adım önde göründü.

Aktar: Etkilemez
ADAYLIĞI konuşulan Adnan Polat ve Alp Yalman ise başvuruda bulunmadı. Öte yandan günün flaş gelişmesi ise Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin seçime gidilmemesi kararını bildirmesiydi. Divan Başkanı İrfan Aktar, mahkemenin uyarısının seçim sürecini etkilemeyeceğini açıkladı. Mahkeme nihai kararını 3 Mayıs'ta verecek.

Geçersiz
Divan Başkanı İrfan Aktar, 7-14 Mayıs tarihinde seçime gidileceğini söyledi. Aday olacakların listelerini sunduğunu belirten Aktar, Polat'ın aday gösterilmesiyle ilgili olarak ise "Polat başvuruda bulunmadığı için imzaların bir hükmü yok" diye konuştu.

Helvacı işi sıkı tutuyor

Seçilmesi halinde takımın başına Van Gaal'i getirmeyi planlayan Mehmet Helvacı oyuncu arayışlarını da sürdürüyor. Fransa'nın Le Republician Lorrain gazetesi, sarı-kırmızılı ekibin, Nancy'de forma giyen Landry N'Guemo ile görüştüğünü yazarken, 26 yaşındaki oyuncu ile Galatasaray adına Mehmet Helvacı'nın temas kurduğu ifade edildi. N'Guemo'nun Nancy ile sözleşmesi haziran ayında sona eriyor.İşte Aysal'ın listesi
Ali Dürüst
Adnan Öztürk
Aka Özdemir
Ali Gürsoy
Semih Haznedaroğlu
Sedat Doğan
Adnan Nas
Mete Başol
Abdurrahim Albayrak
Refik Arkan

İşte Helvacı'nın listesi
Münir Hamamcıoğlu
Dursun Buğra
Vedat Eşkinat
Suat Ertem
Doğan Yalçınkaya
Ahmet Aykut
Şerif Kaynar
Atilla Kınay
Mecit Çetinkaya
Nedim Ölçer

İşte Kıran'ın listesi
Cenab Yener
ÖmerTümay
Serol Acarkan
Orhan Sürek
Metin Öztürk
Pelin Çobanoğlu
Ahmet Özdoğan
Emel Çabukoğlu
Ozan Korkut
Tuncer Hunca


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN