Listeler resmi sitede

Pazar 24.04.2011

14 Mayıs'ta başkanlık için yarışacak Turgay Kıran, Ünal Aysal ve Mehmet Helvacı'nın kesin listeleri internet sitesinden duyuruldu

Yeterlilik incelendi
G.Saray'ın yeni başkanının belirleneceği 14 Mayıs'taki seçimli kongreye katılacak adayların kesin listeleri, divan kurulu tarafından kulübün resmi sitesinde yayınlandı. Yapılan açıklamada Turgay Kıran, Ünal Aysal ve Mehmet Helvacı ile listelerindeki isimlerin yeterliliklerinin incelendiği de vurgulandı.

Ulusoy da tribünde
ÖTE yandan kongrenin en iddialı başkan adayı olarak gösterilen Ünal Aysal'ın listesinde yer alan Ali Dürüst, Semih Haznedaroğlu, Ali Gürsoy, Refik Arkan ve Abdurrahim Albayrak, Kayserispor maçını tribünden izledi. Kongre sürecinde adaylık için adı geçen Haluk Ulusoy'un
da maça gitmesi dikkat çekti.

Ömer Tümay her yerde
Cimbom' da liste karmaşası... Turgay Kıran'ın yönetim kurulu asil listesinde yer alan Ömer Tümay'ın adı Ünal Aysal'ın sicil kurulu listesinde de yer alınca ortaya ilginç bir durum çıktı. Kıran'ın listesinde olmayı tercih ettiğini belirten Tümay, "Gereken uyarıları yaptım. Benim suçum yok" dedi.

Kıran'ın listesi:
Ahmet Özdoğan, Emel Çabukoğlu, Ozan Korkut, Tuncer Hunca, Orhan Sürek, Metin Öztürk, Pelin Atılgan Çobanoğlu, Cenap Yener, Ömer Tümay, Serol Acarkan.
Yedekler:
Gözde Büyükeroğlu, Zeynep Banu Dalaman, Mehmet Emir Oflaz, Murat Bekdik, Cemal Murat Akar.

Aysal'ın listesi:
Semih Haznedaroğlu, Ali Dürüst, Sedat Doğan, Celal Gürcan, Mete Başol, Refik Arkan, Adnan Öztürk, Ali Gürsoy, Aka Gündüz Özdemir, Ad-nan Nas.
Yedek: Ahmet Ocaklı, Abdurrahim Albayrak, Emir Sarıgül, Mehmet Cibara, Necati Demirkol.

Helvacı'nın listesi:
Münir Hamamcıoğlu, Dursun Buğra, Şerif Kaynar, Ahmet Suat Ertem, M.Nedim Ölçer, Doğan S.H. Yalçınkaya, Vedat Eşkinat, Atilla Kınay, Mecit Mert Çetinkaya, Ahmet Işık Aykut.
Yedek: Giray Güngör, H.Selim Sanver, İbrahim M. Okumuş, Serdar Ciner, M. Murat Yücaoğlu.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN