Hoca çatlağı

Pazartesi 25.04.2011

Başkan adayı Ünal Aysal, Öztürk ve Tulun Belçikalı çalıştırıcıyı hoca yapmak isterken, Ali Dürüst ise İmparator için ısrar ediyor

İLK FİKİR AYRILIĞI...
G.SARAY'da 14 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul'un favorisi olarak gösterilen Ünal Aysal ve ekibi, daha seçilmeden hoca konusunda ikiye bölündü. Belçika'da yaşayan Ünal Aysal'ın yanı sıra Adnan Öztürk ve sportif direktör olması beklenen Bülent Tulun'un Erik Gerets'i takımın başına getirmek istediği, 2. başkan olacak Ali Dürüst'ün ise Fatih Terim'de ısrarcı olduğu öğrenildi.

BU HAFTA BELLİ OLACAK
AYSAL, Gerets'i Belçikalı olması nedeniyle tercih ederken, Bülent Tulun'un da daha önce birlikte çalıştığı için tecrübeli hocayı istediği belirtildi. Ali Dürüst ise yakın dostu Fatih Terim'de diretiyor. Dürüst'ün kozu Terim'in takımı çok iyi tanıyor olması ve geçmişte elde ettiği başarıları. Terim ve Gerets arasında şanslar şimdilik eşit gözükürken, son karar bu hafta verilecek.

DÜRÜST, TERİM'LE BULUŞACAK
Ali Dürüst, bu hafta içinde Fatih Terim ile bir araya gelip, nabız yoklayacak. Dürüst görüşmede Terim'den tek yetkili olarak takımın başına geçmesini isteyecek. İkilinin transferi de masaya yatırması bekleniyor. Fatih Terim'in teklife olumlu baktığı bildirildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN