3 mayıs zirvesi

Salı 26.04.2011

Polat Towers'ta gerçekleşen ve Helvacı'nın çağrılmadığı toplantıda mahkeme kararının kongreyi etkilemeyeceği görüşü ağırlık kazandı

Sakın seçime gitmeyin
GALATASARAY'DA 7-14 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü kongre için geri sayım sürerken, 3 Mayıs'ta görülecek mahkemenin alacağı karar da kafaları karıştırmaya devam ediyor. Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, geçtiğimiz günlerde yazı göndererek Galatasaray yönetimine, "Olağanüstü kongreye gidilmemesi gerektiğini" bir kez daha bildirmiş, bu talep kongre tarihini tartışmalı hale getirmişti. Bunun üzerine gözler başkan Adnan Polat'a çevrilirken, Polat dün konuyla ilgili olarak iki başkan adayı ile bir araya geldi.

Her karara saygılıyız
TURGAY Kıran ve Ünal Aysal ile Polat Towers'ta ayrı ayrı görüşen Polat, yönetimden istifa eden Mehmet Helvacı'yı ise kabul etmedi. İkili toplantılarda, 3 Mayıs'ta Sinan Kalpakçıoğlu tarafından mali kongrenin iptal edilmesi için açılan dava masaya yatırılırken, seçim tarihinin değişmemesi konusunda fikir birliğine varıldığı öğrenildi. Görüşme sonrası açıklama yapan Kıran, çıkacak her karara saygılı olduklarını belirterek, "Biz seçim yapılacakmış gibi çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN