Büyük zarar verir

Çarşamba 27.04.2011

"Adnan Polat'a da söyledim. İleri bir tarihe götürme isteğini devam ettirirse felakete yol açar"

Galatasaray camiasının önemli isimlerinden olan eski yönetici Jerfi Fıratlı'nın dün Levent Cami'nde kılınan cenaze namazında seçim tarihi konuşuldu... Özellikle Divan Başkanı İrfan Aktar ve Mali Genel Kurul'da Divan başkanlığı yapan Türker Aslan ile uzun süre konuştuğu görülen başkan adaylarından Ünal Aysal, hukukçuların verdiği değişik bilgilere rağmen seçimin 14 Mayıs'ta yaplacağına inandığını dile getirdi.

BİZZAT KENDİSİNE İLETTİM
Adaylar arasında kazanma ihtimali en yüksek isim olarak gösterilen Ünal Aysal, seçimin 14 Mayıs dışında bir tarihe alınmasının Galatasaray kulübüne daha büyük zararlar verebileceğini ifade etti. Aysal, "Ben bunu Adnan Polat'ın bizzat kendisine de söyledim. Eğer seçimi ileri bir tarihe götürme isteğini devam ettirirse, bu durum çok daha büyük felaketlere yol açabilir" şeklinde açıklama yaptı.

YAN YANA GELMEDİLER
Tedavi gördüğü hastanede vefat eden Jerfi Fıratlı dün Levent Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedildi. Adnan Polat'ın yanı sıra başkan adayları Ünal Aysal ve Turgay Kıran da Fıratlı'yı son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Mehmet Helvacı ise katılmadı. Aysal, Polat'ın avluya gelmesinden sonra yanındakilere veda edip sessizce camiden ayrıldı.

NASIL 3. ADAM OLABİLDİ!
Özhan Canaydın ve Adnan Polat döneminde yöneticilik yapan Ahmet Dedehayır, son seçimlerde 2290 oy alan Adnan Öztürk'ün Aysal'ın ekibinde 3. adam olmayı kabul etmesine anlam veremediğini söyledi.
Aysal'ın 60 yaşında kulübe üye, 70 yaşında başkan adayı olduğunu belirten Dedehayır, "Şaşkınlıkla takip ediyorum. Belki de seçimlerde güçlü bir beyaz liste yapacağız" dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN