Ünal Aysal çekilecek mi?

Çarşamba 27.04.2011 18:23

Galatasaray'da yapılacak kongrenin tehlikeye girmesi ortalığı karıştırdı.

3 Mayıs'ta görülecek ara celsede mahkemenin tedbir kararını kaldırmazsa, Ünal Aysal 'yokum' diyecek. Galatasaray'da 14 Mayıs'ta yapılması planlanan kongerinin iptali tüm dengeleri alt-üst etmek üzere. 3 Mayıs'ta görülecek ara celsede mahkemenin tedbir kararını kaldırmazsa Adnan Polat'ın gelecek sezon da takımı kurma görevini üstleneceği belirtiliyor.

Bu arada Galatasaray kulislerinde konuşulan bir başka konu ise başkan adaylarından Ünal Aysal'ın 14 Mayıs'ta yapılacak olan kongrenin ertelenmesi durumunda adaylıktan çekileceği. Aysal'ın çekilme konusundaki gerekçesi ise yeni sezon öncesinde yapmak istediği operasyonları ve özellikle transferleri yetiştirecek süre bulamayacağı.

GELECEK SEZONUN TAKIMINI DA ADNAN POLAT KURACAK

Galatasaray'da 14 Mayıs'ta yapılması planlanan kongerinin kaderi Şişli Savcılığı'nın elinde. Hukukçulara göre bu kongrenin yapılması neredeyse imkansız. Fakat 3 Mayıs'ta görülecek ara celsede mahkemenin tedbir kararını kaldırması da olası görünüyor. Bu durumda ise seçim olabilir.

Fakat bu ihtimal şu anda düşük görülüyor. 14 Mayıs'taki kongrenin yapılamaması durumunda camianın yeni bir takvim belirleyeceği de konuşuluyor. Bu olayların tümünün gerçekleşme sürecinin en az 3-4 aylık bir zaman dilimini kapsaması nedeniyle yeni sezon için de takımı Adnan Polat kuracak.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN