Bu kaos bitmeli

Cuma 29.04.2011

"Tüm Galatasaraylılar çekişmelerin dışına çıkıp, kulübü kurtarmanın düşüncesi içerisinde olmalı"

BAŞKAN Adnan Polat, yaşanan olaylar nedeniyle son derece üzgün olduğunu ve yıprandığını söyledi. "4-5 haftadır elimiz kolumuz bağlı' diyen Polat, Radyospor'a, "Olan Galatasaray'a oluyor. Bu kaosun bitmesi gerekir. Şimdi yeni sezonun hazırlıklarını yapmalıydık. Bu süreç gelecek sezonunu da etkileyen bir süreç" diye konuştu.

AĞIR CEZADA YARGILANIRIM
Mahkemenin seçim yapılmaması yönündeki kararının, yeni bir duruma işaret ettiğini ve ağır ceza mahkemesinde yargılanmaya götürecek sonuçları olduğuna vurgu yapan Polat, "3 Mayıs'ta çıkacak karara herkes saygı duymak zorunda. Ayrıca tüm Galatasaraylılar çekişmelerin dışına çıkıp kulübü bu durumdan kurtarmanın düşüncesi içerisinde olmalılar" dedi.

GÖRÜŞMEDİM
Polat, "Abdullah Avcı ile anlaştınız mı?" sorusu üzerine ise şunları söyledi: "Arayış içerisinde değiliz, nasıl olalım. Abdullah Avcı ile görüşmedim. Aslında yeni sezon planlamasının yapılması gereken bir süreçteyiz. Ben bu dönemde bir teknik direktörle görüşsem, anlaşsam doğru olur mu, bilemiyorum. Tam anlamıyla bir kaos ve karmaşanın içerisindeyiz."

AKLIM SADECE KUPADA

Polat'ın görevde kalması durumunda sarı-kırmızılı takımın teknik direktörlüğüne getirileceği konuşulan Abdullah Avcı, şu anda böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. Avcı, "Şu anda aklım ve kalbim sadece kupa finalinde" diye konuştu.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA