Hodri meydan

Cuma 29.04.2011

"Polat kendine güveniyorsa seçime girsin. Aysal elinde ne varsa açıklasın"

Seçim kararını kendi aldı
Galatasaray başkan adayı Mehmet Helvacı, TRT 3'te yayınlanan "Basın Tribünü" programında gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Helvacı, seçimden kaçış olmadığını belirterek, "Galatasaray için seçim artık bir zorunluluktur" dedi. Polat'ın hiçbir baskı altında kalmadan seçim takvimini açıkladığını ifade eden Helvacı, "Kendine güveniyorsa seçime girsin" diye konuştu.

İmzaları devreye koyarız
Helvacı, "Ben artık bu adam (Polat) hakkında konuşmak istemiyorum. Eğer seçim olmazsa biz de imzaları devreye sokarız" dedi. Ünal Aysal'ın kendisinden özür dilemesi gerektiğini belirten Helvacı, Aysal ile ilgili kendisinde bulunan belgeleri açıklayacağını, Aysal'ın da kendisinde olduğunu iddia ettiği belgeleri gün yüzüne çıkartması gerektiğini söyleyerek "Hodri meydan" dedi.

Hocamızı bulduk
Başkan adayı Mehmet Helvacı, seçilmeleri halinde hiçbir şeyin gizli olmayacağını söyledi. Her şeyin bir plan dahilinde yapılacağı ifade eden Helvacı, "Futboldaki aklımızı da bulduk sanıyorum. Yabancı olan direktörümüz Kasımpaşa maçında takımı tribünden izleyecek" diye konuştu.

İşlerimi bitireceğim
H
elvacı, "Yönetime girdikten sonra iş hayatında yükselişiniz oldu mu?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Müvekkil sayım azaldı. Başkan olduğum takdirde işyerimi kapatacağım. Sadece üniversitede ders vereceğim. Başkanlık yaparken hukuk büromla ilgilenmem gerçekten imkansız."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN