Cim Bom sezonu açtı

Pazartesi 27.06.2011 15:42

Galatasaray, 2011-2012 sezonunun ilk çalışması için bu sabah Teknik Direktör Fatih Terim, yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir araya geldi.

Üç gruba ayrılan futbol takımı oyuncularının kan tahlilleri ve sağlık kontrolleri yapılmaya başlandı. Futbolculardan ilk grup kontroller için Bahçelievler Medical Park Hastanesi'ne giderken diğer grup oyuncular ise saha çalışmalarına başladılar.

Daha önce sağlık kontrolleri gerçekleştirilen Johan Elmander, Tomas Ujfalusi, Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam dışında kalan diğer futbolcuların da tıbbi kontrollerine başlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kalan oyuncular ise sabah çalışmasından önce kan verdiler ve efor testlerine tabi tutuldular. Sağlık kontrolleri 28-29 Haziran 2011 tarihlerinde devam edecek.

Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda gerçekleştirilen çalışmada ise diğer grupta yer alan futbolcular, antrenörler Ümit Davala ve Hasan Şaş ile kondisyoner Fatih Yıldız yönetiminde adaptasyon çalışması yaptılar. Bu çalışma yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Teknik ekip tarafından izinli olan Johan Elmander, Tomas Ujfalusi, Selçuk İnan ve Kazım Kazım bu sabah yapılan çalışmaya katılmadılar. Selçuk İnan ve Kazım Kazım, bu akşam yapılan çalışmalara dâhil olacak. Yeni transferlerden Tomas Ujfalusi 30 Haziran 2011, Johan Elmander ise 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren sezon başı çalışmalarına katılacak.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, bu akşam bütün gruplar bir arada gerçekleştireceği günün ikinci çalışması ile sezon başı hazırlıklarına devam edecek.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN