Tek İmparator

Salı 28.06.2011

Galatasaray'da şok! Fatih Terim idmana çıkmadı

Yeni sezon hazırlıkları için dün topbaşı yapan Galatasaray'da Fatih Terim şoku yaşandı. Hâlâ sözleşme imzalamayan Terim hem söz verilen transferlerin yapılmaması, hem de yöneticiler Ali Gürsoy ve Bülent Tulun ile arasındaki çatışma nedeniyle antrenmana çıkmadı.

Sağlık kontrollerine de katılmayan Terim, yönetim ve futbolcuları şok etti. Başkan Ünal Aysal olayı duyunca duruma el koyup Terim, Abdurrahim Albayrak, Ali Dürüst ve Bülent Tulun'u toplantıya çağırdı. Büyük zirvede masaya yumruğunu vuran İmparator'un dediği oldu. Tulun, Seyrantepe'ye gitti. Florya'nın da tek patronu artık Terim.

* * *

G.Saray'da beklenen kriz çıktı. Florya'nın tek hakimi olmak isteyen Fatih Terim, dün rest çekerek topbaşı yapan takımının başında idmana çıkmadı. Hemen olaya el koyan başkan Ünal Aysal, Terim, Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak, Ali Gürsoy ve Bülent Tulun ile Florya'da bir araya geldi. Toplantıda taviz vermeyen Terim masaya yumruğunu vurdu ve tüm isteklerini kabul ettirdi. Zirveden Florya'nın tek patronunun Terim olması kararı çıktı.

BUGÜN İDMANA ÇIKACAK
Terim'in istemediği Bülent Tulun Florya'dan ayrıldı, Seyrantepe'de görev yapacak. Futbol komitesinin tüm toplantıları da artık TT Arena'da gerçekleştirilecek. Terim ile irtibatı ise yalnızca 2. başkan Ali Dürüst yapacak. Terim'in Tulun'un dışında genç yönetici Ali Gürsoy'a da Florya'ya giriş yasağı koydurduğu öğrenildi. Tüm yetkileri eline alan Terim bugün idmana çıkacak.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN