Albayrak'tan Lauro açıklaması!

Çarşamba 29.06.2011 14:31

Galatasaray'da merakla beklenen kaleci transferinde flaş açıklamalar yönetici Abdurrahim Albayrak'tan geldi. Albayrak, Lauro Junior Batista'nın transferini doğrulayan açıklamalar yaptı.

Abdurrahim Albayrak, TFF başkanlık seçimlerinin yapıldığı toplantı öncesi yaptığı konuşmasında, kaleci Lauro Junior Batista'nın transferiyle ilgili sorulara şöyle cevap verdi:


"Bu transferi hocamız istedi. Yıllarca Galatasaray'ın kalesini koruyan Taffarel, kendisi gitti Terim'in direktifi doğrultusunda. Başkanımızın bilgisi dahilinde böyle bir transfer oluyor. Taffarel de bu kaleciye çok inandı, güvendi. Zaten Fatih Hoca tanımasa bu transferin gerçekleşmesi mümkün değildi. Taffarel de bu kaleciye kefilse zaten söylenecek bir şey yoktur. Bence isimleri yaratmak lazım. Biz bu kaleciden iyi bir isim yaratacağız. Ucuz paraya büyük işler yapacağız. Bunu böyle düşünmek lazım" dedi.

YILDA EN AZ 35 MAÇTA OYNUYOR
PONTE Preta'da yıldızı parlayan Lauro 2001-2005 arasında 150 maça çıktı, 1 de gol attı. 2006'da Cruzeiro'ya transfer olan 30 yaşındaki file bekçisi burada 10 maça çıktı. Aynı yıl Sertaozinho'ya kiralandı. Sezon sonunda ise (2008) ınternacional'e transfer olan Lauro burada 113 karşılaşmada görev yaptı. 1 numaralı formayı giyen Lauro 1.92 boyunda.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN