Onu getirin

Çarşamba 29.06.2011

Kurt teknik adam, bu transferin hemen bitirilmesini istedi... Başkan Aysal'ın 'gerekeni yap' dediği Dürüst, harekete geçtiTam benim sistemime göre
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in gönlünde yatan aslan, Cambiasso... Arjantinli yıldızı kadrosunda görmeyi çok isteyen tercübeli hocanın, dün transferler için toplantı yaptığı Ali Dürüst'ten Cambiasso'nun kesinlikle bitirilmesini istediği öğrenildi. İmparator'un Dürüst'e, "Cambiasso benim sistemime uyan 10 numara bir futbolcu. Onu ikna etmeliyiz, alınması için tüm şartlarımızı zorlayalım" dediği ifade edildi. Tecrübeli hocanın, İnter'in kadroda revizyona gideceğini ve bu fırsatın kaçırılmamasını söylediği öğrenildi.

Oyuncu ile bire bir görüşecek
30 yaşındaki Arjantinli yıldız konusunda Terim'in bu ısrarı başkan Ünal Aysal'a iletildi. İstediği transferler için Terim'e söz veren Aysal'ın gerekenin yapılması için Dürüst'e tam yetki verdiği öğrenildi. Menajeriyle temasa geçen Dürüst, bu hafta futbolcu ile de bire bir görüşmeyi planlıyor. İtalyan kulübü ile birkaç gün içinde resmi olarak masaya oturulacak. Tüm kozlarını oynayacak olan sarı-kırmızılıları tek endişelendiren ise 8-10 milyon euro arasında olduğu konuşulan bonservis bedeli.


Savaş ÇORLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN