Muntari bitiyor

Perşembe 01.09.2011

Yönetici Gürcan, "Muntari konusunda sorun yok, 'Transfer bitti' diyebiliriz" diye konuştu

Bu sezon sık sık Galatasaray ile anılan Sulley Muntari'nin transferinde hareketli saatler yaşanıyor. Orta sahada, solda ve sağda forma giyen Ganalı yıldızın menajeri Fabien Piveteau'nun İstanbul'a gelmesiyle görüşmeler yeniden hız kazanırken, artık transferin bitmesi bekleniyor. Fabien Piveteau'nun, sarı-kırmızılı idarecilerle büyük oranda anlaştığı öğrenilirken, bu haberler Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Celal Gürcan tarafından da doğrulandı.

Terim'den onay bekleniyor
Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Gürcan, "Muntari'nin transferinde sorun yok. 'Bitti' diyebiliriz. Bu konuyu konuştuk. Ben bir sorun yaşanacağına inanmıyorum" diyerek bombayı patlattı. Milano ekibinin, Gasperini'nin raporuyla serbest bıraktığı 27 yaşındaki oyuncunun bonservis bedelinin olmaması nedeniyle, yöneticilerin transfere yeşil ışık yaktıkları, bitirci hamle için teknik direktör Fatih Terim'in onay vermesinin beklendiği ifade edildi.

G.Saray üçüncü sırada!
Yönetici Celal Gürcan'ın Transfer bitti" sözlerine karşılık, Muntari'nin İtalyan menajeri Claudio Mosso, önceliklerinin Fulham olduğunu söyledi. Olmazsa Palermo ile görüşeceklerini kaydeden Mosso, "Bu iki tekliften sonuç çıkmazsa, 5 Eylül'e Türkiye'den Galatasaray ile görüşeceğiz. Pivateau'nun Galatasaray ile yapacağı görüşmeler sonrasında son durum belli olacak" diye konuştu.

Etiketler Sulley Muntari
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN