Web Sürümüne Geç

Çok üzgünüm

Cuma 02.09.2011

"Taraftar beni seviyordu. Genç bir oyuncuyum, G.Saray'a yararlı olacağıma inanıyorum. Sadece şansa ihtiyacım var. Umarım seneye geri dönerim"

Dönmek için çalışacağım
Galatasaray'ın geçen sezon başında Monaco'dan transfer ettiği, birkaç gün önce ise Suudi Arabistan'ın El Nassr Saudi takımına sezon sonuna kadar kiraladığı Pino, üzgün olduğunu söyledi. Radyospor'a konuşan futbolcu, "Böyle olmasını istemezdim. Umarım seneye tekrar Galatasaray'a dönerim. Burada beni onlarca Arap futbolsever karşıladı. Şaşırtan bir durum. Yeni bir dönem başlıyor. Takımımın başarılı olması ve Galatasaray'a dönmek için çalışacağım" dedi.

İstediğimiz gibi gitmedi
Kolombiyalı futbolcu, "Seneye temel amacın Galatasaray'a dönmek mi?" şeklindeki soruya ise şu yanıtı verdi: "Biliyorum, Galatasaray taraftarı beni seviyordu. Takım olarak kötü bir dönem geçirdik. Ama ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Başarılı olmayı çok arzu ettim. İşler istediğimiz gibi gitmedi. Galatasaray'dan ayrılmak beni çok üzdü. Genç bir oyuncuyum. Galatasaray'a yararlı olabileceğime inanıyorum. Sadece şans verilmesine ihtiyacım var."

Sözleşmem devam ediyor
Galatasaray ile sözleşmesinin devam ettiğini hatırlatan Kolombiyalı futbolcu, "3 yıllık kontratım var. 1 senesi bitti. Seneye ne olacağını bilemem. Buradaki kulübün tavrı da önemli. Ama 1 yıl içerisinde pek çok şey olabilir. Hep birlikte göreceğiz" diye konuştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN