Web Sürümüne Geç

Ne deriz!

Cumartesi 03.09.2011

"Bizim arkamızda olmaları için onları coşturmamız şart. Bayram dedik, bayram da geçti. Sabırsızlıkla bekliyorlar. Taraftarları daha baştan hayal kırıklığına uğratmayalım"

Artık zamanımız kalmadı
Galatasaray'da göreve başlamadan önce başkan Ünal Aysal ve ekibinden, istediği kadronun kurulacağına dair söz alan teknik direktör Fatih Terim, artık sabırsızlanmaya başladı. Dün sarı-kırmızılı yöneticiler ile bir durum değerlendirmesi yapar tecrübeli hocanın, endişelerini dile getirdiği öğrenildi. Transfer sezonunun bitmesine sayılı günler kaldığını vurgulayan Terim, "Kafamdaki kadronun oluşmaması tüm planlarımı, sistemimi alt üst eder. Bugüne kadar sabırla bekledik. Bazı şartların zorladığını ve sizin dışınızda faktörlerin devreye girdiğini biliyorum. Ama artık zamanımız kalmadı" dedi.

Büyük bir beklenti var
Taraftarlara da söz verdiklerini dile getiren tecrübeli teknik adam sözlerini şöyle tamamladı: "Bayramda taraftarlara hediye vereceğiz dedik, bayram da geçti. Taraftarların bizim arkamızda olabilmesi için onları coşturmamız, heyecanlandırmamız lazım. Sabırsızlıkla ve inançla transfer haberlerini bekliyorlar. Ancak transferler olmazsa, onlara ne deriz? Nasıl güçlü bir şekilde karşılarına çıkarız? Taraftarları daha baştan hayal kırıklığına uğratmamalıyız. Galatasaray'ın çok iyi günler göreceğine dair büyük bir beklenti oluştu. Bunu boşa çıkarmamalıyız. Sizden tek isteğim bu."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN