Galatasaray'dan medyaya yemek

Çarşamba 07.09.2011 14:51

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, spor medyasının yöneticileri ile Galatasaray'ı takip eden muhabirlere öğle yemeği verdi.

Albayrak'ın iş yerinde gerçekleştirilen ve Karadeniz yemeklerin sunulduğu yemeğe AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, kulüp ikinci başkanı Ali Dürüst, teknik direktör Fatih Terim, yardımcısı Hasan Şaş, spor medyasının yöneticileri ile Galatasaray muhabirleri katıldı.

Albayrak, yemekte yaptığı konuşmada, bir aile olduklarına vurgu yaparak, ''Hepimiz bir aileyiz. Kamplarda bu birlik ve beraberliğimiz nasıl başlamışsa bütün sezon bu devam edecek ve inşallah sezon sonunda, mutlu bir şekilde yine bu yemeği yiyeceğiz'' dedi.

Çok güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade eden Albayrak, ligin de bu şekilde güzel geçeceğine inandığını vurguladı.

Medya mensupları adına açıklama yapan Maraton programı yapımcısı Şansal Büyüka ise, böyle tabloları özlediklerini belirterek, ''Haber, röportaj, atlatma peşinde koşarken zaman zaman geriliyoruz. Kulüp-medya ilişkileri istenmeyen noktalara gelebiliyor, oysa aynı gemideyiz. Bu diyaloğun, sohbetin, dostluğun devamı adına diğer kulüplerde de böyle toplantıların yaygınlaşmasının faydası var'' diye konuştu.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN