Finişi iyi yapalım

Perşembe 15.09.2011

Aysal: Takıma ve teknik ekibe destek vermeliyiz. Mühim olan iyi başlayıp düşüşe geçmek değil, doğru hazırlanıp iyi finiş yapmak

YOLUN BAŞINDAYIZ
Başkan Ünal Aysal, lige yenilgiyle başlayan futbol takımı ve teknik direktör Fatih Terim'e de sahip çıkarak, "Ligin daha ilk maçında futbolcuların ve teknik heyetin eleştirilmesi yanlış" dedi. Süper Lig'in yeni sisteme göre gerçek anlamda ikinci devre başlayacağını belirten Aysal, "Şu an alışma sürecindeyiz.
Tüm maçları kazanmak durumunda değiliz. Daha 40-50 maçımız var. Teknik adamlarımızı, oyuncularımızı böyle hırpalamamız doğru değil" yorumunu yaptı.

BEKLENTİLER YÜKSEK
Yeni statüde lige iyi başlamaktan çok sonununu iyi getirmenin makbul olduğunu da kaydeden Ünal Aysal, şöyle devam etti: "Önemli olan ilk maçlarda iyi olup sonra kötü olmak değil. Doğru hazırlanıp, iyi finiş yapmak. Tabii G.Saray'ın yaptığı transferlerle beklenti de çok yükseldi. Aynı takımda oynamayan oyuncuların bir araya gelmesiyle uyum biraz zaman alıyor. Ne kadar iyi oyuncu olursanız olun, biraz zaman gerekiyor. Kısa sürede başarılar gelecektir."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN