İstifa da seçim de yok

Perşembe 15.09.2011

İstifa etti' iddiasını yalanlayan Ali Dürüst, "Daha yeni seçim yaptık, ne seçimi" dedi

Galatasaray 2. Başkanı Ali Dürüst, istifa ettiği, erken seçime gidileceği ve bazı yöneticilerle yolların ayrılacağı yönündeki iddiaları yalanladı. Radyospor'a konuşan tecrübeli yönetici, "İstifa etmedim, etmeyi de asla düşünmüyorum. Bu tip haberler tamamen yoruma dayalıdır. Gerçeği yansıtmayan, doğru olmayan bilgiler" ifadesini kullandı.

Seçime gidileceği haberlerini şaşkınlıkla takip ettiğini de belirten Dürüst, "Daha yeni seçim yapılmış bir kulübüz. Başkanı yeni, yönetimi yeni. Tekrar seçim yapılması mümkün değil. Bu konu konuşulmadı bile" dedi. Dürüst, "İlk maçı kazanmak isterdik. Ancak önemli olan ligi iyi bitirmek" diye ekledi.

Kıran: Farklı fraksiyonlar var
Aslan'ın eski başkan adayı Turgay Kıran, yönetimdeki iç çekişmeyi Radyospor'a değerlendirdi: "Aysal, yönetim kurulunu farklı fraksiyonlardan toparladı. Çok değerli arkadaşlar bir araya geldi. Hepsi bir başkan adayı gibi. Kendilerinin başarı, ya da başarısızlığını yakından takip ediyorlar! Tüm sorunlar buradan geliyor." Kıran, şu aşamada Terim'i eleştirmenin abesle iştigal olduğunu da söyledi.

Blok hisse satışı olmayacak
Sarı-kırmızılı yönetim, kulüp hisselerinin yüzde 22'sinin satılacağı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını duyurdu. Açıklamada, "GS Sportif A.Ş.'nin yüzde 22'lik bir blok satış kararı yoktur. Sınırları peşinen tespit edilmek kaydıyla aktif alıcı ve satıcı olunabilecektir" denildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN