Galatasaray'dan 'metro' açıklaması

Perşembe 22.09.2011 11:05

Dün yaptığımız 'Yağmur çamur sorun değil de... Metro ne olacak?' haberinden sonra Galatasaray'dan da açıklama geldi...

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden bugün yapılan açıklamada, "Sizlerden gelen yoğun taleplerin yanı sıra, bizlerin de yakından şahit olduğu ve birebir yaşadığı ulaşım sıkıntılarını kısmen de olsa hafifletmek amacı ile İETT'nin taraftarlarımıza özel otobüs tahsis etmesi uygulamasının devam ettirilmesi yönündeki önerimizi içeren raporumuz ilgili komiteye geçtiğimiz hafta iletilmiştir." denildi.

Galatasaray.org'da yer alan açıklama şöyle:

"Duyuru: Stada Ulaşım

22.09.2011 10:15

Stadyum Geliştirme Grubu'na iletilen çok sayıda e-posta tek tek okunmakta ve farklı konu başlıkları altında haftalık raporlar halinde kulübümüzün icra yetkisine sahip komitelerine çözüm önerileri ile birlikte iletilmektedir.

Bu kapsamda sizlerden gelen yoğun taleplerin yanı sıra, bizlerin de yakından şahit olduğu ve birebir yaşadığı ulaşım sıkıntılarını kısmen de olsa hafifletmek amacı ile İETT'nin taraftarlarımıza özel otobüs tahsis etmesi uygulamasının devam ettirilmesi yönündeki önerimizi içeren raporumuz ilgili komiteye geçtiğimiz hafta iletilmiştir.

Yöneticilerimizin konuya gösterdiği hassasiyet sonucunda bu sezon Samsunspor maçı ile başlayan bu uygulama, 26 Eylül 2011 Pazartesi günü oynanacak Eskişehirspor maçında da devam edecektir. Konu ile ilgili gerekli detaylar resmi internet sitemizden ayrıca açıklanacaktır.

Saygılarımızla,

Stadyum Geliştirme Grubu"

Fotomac.com.tr'nin dün yaptığı haber için tıklayın...

Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN