Sınıfta kaldı

Perşembe 22.09.2011

İstanbul BŞB ve Samsun maçlarında yediği hatalı goller nedeniyle tepki toplayan Muslera, dün de 14'te kırmızı kartla atıldı

Galatasaray'ın büyük umutlarla transfer ettiği kaleci Muslera, dün akşam Karabük deplasmanında kaybedilen iki puanın hazırlayıcısı oldu. Hatalı goller yiyen Zapata'nın yerine alınan Uruguaylı fiye bekçisi, sezonun ilk üç maçında kendisinden beklenen performansı sergileyemezken, dün akşam da takımını 10 kişi bıraktı. İstanbul BŞB ve Samsun maçlarında yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilen Fernando Muslera, Karabükspor maçının 14'üncü dakikasında yaptığı hatalı çıkışın ardından yaptığı faul sonrası, kırmızı kartla oyundan atıldı.

Taraftarlardan özür diledi
Shelton'u durdurmak için ceza sahasına dışına çıkan ve yaptığı faul sonrası kırmızı kart gören Muslera, takımını 10 kişi bırakmakla kalmadı, kendisini de sakatladı. Rakibine yaptığı müdahale sonrası dizinden sakatlanıp sahayı sedyede gözyaşlarıyla terk eden Muslera'nın sakatlığının ciddi olmadığı ve tedbir amaçlı MR'ının çekileceği belirtildi. Uruguaylı, maç sonrası twitter hesabından taraftarlardan özür dileyerek "Büyük mutluluklar yaşatacağız. Kimsenin şüphe etmesin" diye yazdı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN