O forma pahalı

Cumartesi 24.09.2011

'Juve'de 4 giyiyordum, burada 10. Bu beni şımartmaz; savaşmaya devam ediyorum. En iyi olmak için bu şart'

Galatasaray'ın Juventus'tan kiraladığı Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo, ülkesinde yayın yapan Globo Esporte'nin sorularını yanıtladı. Melo'ya ilk soru sarı-kırmızılı takımda giydiği 10 numaralı forma ile ilgiliydi. 28 yaşındaki futbolcu, "Juventus'ta 4 numaralı formayı giyiyordum, Galatasaray'da da 4 olacaktı ancak Arda Turan'ın takımdan ayrılmasından sonra taraftarın 10 numarayı benim giymemi istediğini öğrendim. Bu yüzden giydim ve bundan dolayı da mutluyum" dedi.

Zico'nun hayranıydım
MELO, 10 numaralı formayı taşımanın zor ve önemli bir iş olduğunu belirtirken, "10 numaralı forma, hayranı olduğum Zico nedeniyle benim için ayrı bir önem taşırdı. Şimdi daha fazla çalışarak daha çok üretmeliyim. Juve'de 4 numara giyerken neysem şimdi de oyum; asla şımarmam. Savaşmaya devam. En iyi olmak için bu şart" şeklinde konuştu. Taraftarı mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydeden Melo, en iyi olmaları için ise hiç durmamaları gerektiğini sözlerine ekledi.

Ailem her şeyim
Pietra (3), Davi (6) ve Lyniker (8) adında üç çocuğu olan Felipe Melo, "Ailem benim her şeyim. Eşim Roberta ise ruh ikizim" dedi. Çiftin en sevdiği yemekse lazanya.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN