Web Sürümüne Geç

  Ocak Temizliği

  15 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 01:20

  Sürekli sakatlanan Milan Baros bu kez kesin olarak satılacak!..Hayal kırıklığı yaşatan Ceyhun, Çağlar ve Aydın da gönderiliyor

  6 OYUNCU APRONDA
  Sezon başında kadrosunu büyük ölçüde yenileyen Galatasaray, ara transferde bu kez ince ayara hazırlanıyor. Sarı-kırmızılılar, beklentileri karşılayamayan ve takıma giremeyen oyuncuları gönderip, yerine play-off'a yönelik yeni takviyeler yapacak. Fatih Terim'in onayıyla yapılacak operasyon için 7 futbolcunun ismi geçiyor. Yönetim ilk olarak sürekli sakatlanan ve Terim'in verdiği şansı da kullanamayan Milan Baros ile yollarını bu kez kesin olarak ayıracak.

  SABRİ DE GİDEBİLİR
  İlk on haftada kadroya fazla giremeyen, şans bulduklarında da değerlendiremeyen Ceyhun Gülselam, Çağlar Birinci ve Aydın Yılmaz'ın da kiraya verilmesi bekleniyor. Beklentileri karşılayamayan yeni transferler Sercan Yıldırım ve Albert Riera içinse son kararı teknik direktör Fatih Terim verecek. İki oyuncu da toparlanmamaları halinde gözden çıkarılacak. Sarıkırmızılılar, göndereceği oyuncuların yerine yerli ve yabancı 4-5 transfer yapacak.

  Savaş ÇORLU



  Etiketler Milan Baros
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN