Web Sürümüne Geç

  Riera'ya talip çıktı

  22 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 00:49

  Sunderland'ın, Galatasaray'da hayal kırıklığı yaratan İspanyol futbolcu için teklif yaptığı ileri sürüldü

  DAİLY MAİL'İN İDDİASI
  G.Saray'a, yerine oyuncu aradığı Riera'dan kurtulma şansı doğdu. Geldiği günden bu yana eleştiri oklarının hedefindeki isim olan İspanyol oyuncu için sürpriz bir talibin çıktığı iddia edildi. İngiliz Daily Mail'de yer alan habere göre, EPL takımlarından Sunderland, bir dönem Liverpool'da oynayan Riera'yı yeniden Ada'ya getirmek için çalışmalara başladı.

  BERBATOV'UN PEŞİNDE
  İngiliz ekibinin menajeri Steve Bruce'un yönetime başvurup Riera'nın alınması isteğine yer verilen haberde, "Sunderland'lı yöneticiler, Galatasaray'la temas kurdu. Görüşmeler olumlu" denildi. Riera'nın kazancının bu transfer önündeki en büyük engel olduğu belirtilirken, G.Saray'ın bu oyuncunun yerine Berbatov'u transfer etmek istediği bildirildi.

  MALLORCA DA İSTİYOR
  Riera'ya, yetiştiği kulüp olan Mallorca da talip. 29 yaşındaki futbolcunun, La Liga ekibinin teknik direktörü Caparros ile transferi için görüşmeler yaptığı, İspanyol ekibinin başkanı Jaume Cladera'nın da Riera'nın dönüşüne yeşil ışık yaktığı gelen bilgiler arasında. Mallorca'nın, devre arasını beklediği vurgulanıyor.  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN