Web Sürümüne Geç

  Rota Turgay

  23 Kasım 2011, Çarşamba Güncelleme: 09:57

  Hocası ile sorun yaşayan yıldız futbolcu için devre arası girişimde bulunulacak. Terim ile yöneticilerin mutabakata vardığı Turgay konusunda Öztürk devreye girecek.

  Takımın bir türlü beklenen performansa ulaşamaması nedeniyle ara transfer için çalışmalarına hız veren Galatasaray'da Bursasporlu Turgay Bahadır'ın adı anılmaya başlandı... Gol yollarındaki sıkıntıyı giderebileceği düşüncesiyle teknik direktör Fatih Terim tarafından gündeme getirilen tecrübeli santrfora yönetimden de onay çıktığı ve yakında Timsah'ın kapısının çalınacağı öğrenildi. Yıldız oyuncunun, sözleşmesini 2014'e dek uzatmasına karşın Ertuğrul Sağlam ile sorunlar yaşaması nedeniyle Bursa'dan ayrılmak istediği belirtildi.

  NABIZ YOKLANACAK
  Takımının Samsunspor ile yaptığı maçta oyundan alınmasına tepki gösterdiği dile getirilen Turgay konusunda Ertuğrul Sağlam'ın kararını bekleyen sarı-kırmızılılar, bu transfer için formülünü hazırladı bile... Sercan'ın transferinde ön plana çıkan ve Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile yakın ilişkiler içinde olan başkan yardımcısı Adnan Öztürk'ün, Turgay konusu ile özel olarak ilgileneceği ifade edildi. Öztürk'ün, birkaç gün içinde Yazıcı'nın nabzını yoklayacağı vurgulandı. Bu sezon tüm lig maçlarında görev yapan yıldız oyuncu, 2 gol attı.

  Savaş ÇORLU


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN