Web Sürümüne Geç

  Fark ettik!

  25 Kasım 2011, Cuma Güncelleme: 02:00

  "Herkes uyurken teknik ekip sabahlara kadar çalışıyor. 8 yeni oyuncumuzçok çabuk alıştı" "Buna rağmen büyük haksızlıklar yapılıyor"

  G .Saray'ın renkli yöneticisi Abdürrahim Albayrak, "Geçen yılki G.Saray ile bu sezonki arasında büyük fark var. Bu farkı görmek istemeyenler hâlâ bize saldırıyor" dedi. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Albayrak, "Teknik ekip herkes uyurken sabahlara kadar çalışıyor. Arkadaşlarımız terinin son damlasına kadar mücadele ediyor. Bu takımda 8 oyuncumuz yeni. Uyum sürecini çabuk atlattılar. Buna rağmen acımasızca eleştiriliyorlar. Bunu kesinlikle hak etmiyorlar" diye konuştu.

  TARAFTARI TRİBÜNE ÇEKMELİYİZ
  Muslera'nın G.Saray'ı çok sevdiğini, Baros'a olan inançlarının azalmadığını da söyleyen Albayrak şöyle konuştu: "Derbi maçta Engin'e haksızlık yapıldı. Beşiktaşlı oyuncularla birlikte tribünleri yatıştırmak istedi, yanlış anlaşıldı. Engin'in bitmek bilmeyen enerjisi var. Riera'yı isteyerek aldık, kalitesine inanıyoruz. Zamana ihtiyacı var. Tribünleri doldurmak için gerekli önlemleri alacağız. Her maçımıza en az 36 bin taraftar geliyor. Bunu 50 binlere çıkarmalıyız."  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN