Web Sürümüne Geç

  Semih beş yıllık imzayı attı

  25 Kasım 2011, Cuma Güncelleme: 15:29

  Galatasaray'da dün 5 yıllık yeni sözleşme imzalandığı duyurulan genç futbolcu Semih Kaya için basına kapalı bir imza töreni gerçekleştirildi.

  Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Semih Kaya'nın devam eden sözleşmesini 2015-2016 sezonuna dek uzatan mukaveleye bugün imza attığı belirtilirken, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleşen imza töreninde yönetim kurulu üyesi Abdürrahim Albayrak'ın da hazır bulunduğu kaydedildi.

  Açıklamasında, Semih Kaya'nın sözleşmesini uzattıkları için mutlu olduklarını aktaran Abdürrahim Albayrak, genç oyuncunun sarı-kırmızılı ekipten asla kopmak istemediğini aktarırken, Semih Kaya gibi çok sayıda oyuncuyu Türk futboluna kazandıran teknik direktör Fatih Terim'e de minnettar olduğunu bildirdi.

  Sözleşmesini uzatan Semih Kaya ise duygularını, ''Galatasaray ailesinde kaldığım, bana tekrar sözleşme sunulduğu için çok mutluyum. Umarım Galatasaray'a uzun yıllar hizmet edeceğim'' ifadeleriyle aktarırken, kendisine önerilen sözleşmeyi düşünmeden kabul ettiğini vurguladı.  Etiketler Galatasaray, Semih Kaya
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN