Web Sürümüne Geç

  Asıl kaptan benim

  29 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 09:43

  "Türkiye'de saygı görüyorum Juventus'ta ise ön yargı var" “Türkiye’de Burak Yılmaz’ı tek geçerim. Alternatifi yok”

  G.Saray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, İstanbul'a gelen La Gazetta dello Sport'un muhabiri Fabio Bianci'ye verdiği özel röportajında önemli açıklamalar yaptı. Melo şöyle konuştu: Şu anki takım kaptanı Ujfalusi ama ben kendimi kaptan gibi hissediyorum. Çünkü arkadaşlarım ben konuşunca susup dinliyor. Bu da bana yeter, pazubanda gerek yok. G.Saray'ın bonservisimi almak istediğini hissediyorum. Bunu ben de çok isterim. Çünkü burada saygı gördüm. Juventus'ta ise ön yargı var.

  FİORENTİNA ANILARI
  Fatih Terim ile sık sık Floransa muhabbeti yaptıklarını ve duygulu anlar yaşadıklarını da kaydeden Melo, "İkimiz de Fiorentina'da çalıştığımız için Floransa şehrindeki anılarımızı konuşuyoruz ve duygulanıyoruz" dedi. Hollanda maçında Robben'in tuzağına düştüğünü belirten Brezilyalı yıldız şöyle devam etti: Elenmenin faturasını bana kesen yetkililer, o maçta yaptığım hatayı affetmiyorlar ve bir daha çağırmadılar. Sahada rakibin tuzağına artık düşmeyeceğim. Terim'e de söz verdim.

  BURAK RAHATLIKLA OYNAR
  Türkiye'de en beğendiği futbolcunun Burak Yılmaz olduğun belirten Felipe Melo, "Müthiş kuvvetli ve dinamik. İkinci bir isim yok. Rahatlıkla İtalya Ligi Serie A ve İspanya Ligi La Liga takımlarında top koşturur" dedi.

  Selçuk MANAV  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN