Web Sürümüne Geç

  Oğlum asla psikopat değil

  29 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 02:15

  "Engin 10 numara çocuktur. Çok üstüne gelindi Bir insana 40 gün deli derseniz o bile deli olur"

  DESTEĞE İHTİYACI YOK
  G.Saray-Sivasspor maçında kaleci Milan Borjan'a kafa atıp kırmızı kart gören Engin Baytar'a babası sahip çıktı. Beyaz TV'ye konuşan Adnan Baytar, oğluna yapılan psikopat yakıştırmasına tepki göstererek, "Engin'in psikolojik tedavi alması gerektiğini savunanlar var. Böyle bir şeye ihtiyacı yok. Geçmişte bazı maçlardan önce tanıdığımız kişiler destek verdi. Ancak oğlum kesinlikle psikopat değil" dedi.

  TOKAT BİLE ATMADIM
  Engin'in hangi psikoloji ile o kafayı attığına anlam veremediğini belirten Adnan Baytar, şöyle konuştu: "G.Birliği'nden sorunlu ayrıldı ama Trabzon'da ne futbolcular, ne de Şenol Güneş ile bir problemi yoktu. Çok üstüne geldiler. Bir insana 40 gün deli derseniz o bile deli olur. Ben evlatlarımı dört dörtlük yetiştirdim. Bir tokat bile atmadım. Oğlum parasını faize bile yatırmaz. Engin 10 numara çocuktur."

  OTOBAN TERAPİSİ!
  Adnan Baytar, Sivasspor maçından sonra moral vermek için Engin'i aradığını belirterek, "Stres atmak için otobanda tek başına dolaştığını söyledi. Gördüğü kırmızı kartın üzüntüsünü yaşıyordu. Zorlu bir maraton öncesi böyle bir şey yaptığı ve derbide oynamayacağı için çok üzgün olduğunu söyledi. Telefonda
  ağladı" diye konuştu.

  BORJAN: ÜZÜLDÜM
  Engin Baytar'ın kafa attığı Sivasspor kalecisi Milan Borjan, böyle bir olayın içinde yer aldığı için üzgün olduğunu açıkladı. Başarılı file bekçisi, "Engin'i araştırdım, çok iyi bir insanmış. Kafa atmış olmasına ve olayda benim de yer almama gerçekten üzüldüm. Kendisine moral vermek için mutlaka arayacağım" ifadesini kullandı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN