Çarpışma

Cuma 03.02.2012

Fatih Terim'in Ronaldinho'ya "Hayır" demesi üzerine Tulun'un da Shaqiri'nin yüksek bonservis bedeline itiraz ettiği ileri sürüldü

Galatasaray ara transfer dönemi araları açık olduğu bilinen başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun ile teknik direktör Fatih Terim'i bir kez daha karşı karşıya getirdi. Galatasaray'ın yaratıcı 10 numara ihtiyacı ve yıldız eksikliğini kapatması için Bülent Tulun, Aysal'ın da onayı ile Ronaldinho üzerinde yoğunlaştı ve transferin gerçekleşmesi için tüm şartları hazırladı. Takımdaki dengeleri göz önünde bulundurarak ünlü futbolcuyu istemediğini söylediyse de Terim'in Tulun'a kızgınlığı nedeniyle Ronaldinho'yu veto ettiği iddia edildi.

FİYATI ÇOK ŞİŞİRİLMİŞ
G.Saray'ın üst düzey iki yöneticisi arasındaki atışma bununla sınırlı kalmadı. Tulun'un Terim'in restini gördüğü ve tecrübeli çalıştırıcının ısrarla istediği Shaqiri'nin transferine taş koyduğu öğrenildi. Kosova asıllı oyuncu için Aysal'a olumsuz rapor veren Tulun'un, "Fiyatı çok şişirilmiş bir oyuncu. 15 milyon euro etmez ve elimizde kalır" dediği belirtildi. Bunun üzerine Galatasaray, Shaqiri'den de vazgeçmek zorunda kaldı. Sarı-kırmızılı yönetim ara transferi Yiğit ve Necati ile kapattı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN