100 güldürdü

Pazar 05.02.2012

Ara transferde yeniden Aslan olan tecrübeli oyuncu 53'te beraberliği sağladı, galibiyet kapısını araladı

Necati Ateş, 2. G.Saray serüvenine fırtına gibi başladı... Ara transferde yuvaya dönen ve ilk 11'de sahaya çıktığı G.Antep deplasmanında 100'üncü kez sarıkırmızılı formayı giyen tecrübeli santrfor, performansı ile sınıfı geçti. İleri uçta Elmander ile birlikte görev yapan başarılı forvet, 53'te attığı gol ile Aslan'ı kâbustan çıkardı.

GALATASARAY'DAKİ 49. GOLÜ
Necati, Muslera'nın başlattığı pozisyonda Melo'nun sektirip, Elmander'in kafayla aşırdığı topu Emre Güngör de ıskalayınca Karcemarskas'ın bacak arasından ağlara göndererek eşitliği sağladı. G.Saray'daki 49. golü ile bir anlamda zafer kapısını aralayan yıldız oyuncu, 2. dönemini yaşayacağı sarıkırmızılı takımda başarılı olacağının işaretini verdi.

NECATİ İÇİN MUTLUYUM
G.Antep karşısında takımının galibiyet golünü atan Elmander, mücadelenin zorlu geçeceğini bildiklerini ve geriye düştükten sonra toparlandıklarını ifade etti. Necati hakkında da konuşan İsveçli golcü, "İlk maçına böyle adapte olması kolay değildi. Onun adına mutluyum. Şu anda 4 forvetimiz var ve bu durum yaşanacak rekabet adına umut verici" diye konuştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN