Culio da dönüyor

Çarşamba 08.02.2012

Taffarel ile sık sık bir araya gelen tangocu, sezon sonu 1 milyon 300 bin euro karşılığı yeniden Aslan olacak. Okul sorunu nedeniyle Ordu'yu kafasında bitirdi

ÖNCE İSTEMEMİŞTİ
Ara transferde eski oyuncularından Necati'yi renklerine bağlayan ve kiralık gittiği Al-Nassr'ın sözleşmesini fesh ettiği Pino ile yeniden yollarının kesişmesi beklenen Cimbom, Culio'ya da kapılarını açtı... Teknik direktör Fatih Terim'in kadroda düşünmemesi nedeniyle Orduspor'a kiralanan Arjantinli oyuncu, sezon sonu G.Saray'a dönüyor. Kaleci antrenörü Taffarel ile sık sık durum değerlendirmesi yapan tangocu için Fatih Terim'den de onay çıktığı dile getirildi.

SOLU KAPATACAK
İzinli olarak geldiği İstanbul'da geçirdiği 2 gün boyunca temasta olduğu Taffarel ile fikir birliğine varan Arjantinli yıldız, çocuklarının okul sorunu nedeniyle Orduspor'u kafasında bitirdi. Mor-beyazlı kulüpte maç başı ücreti ile birlikte yılda yaklaşık 1.3 milyon euro kazanan Culio'nun aynı rakama döneceği bildirildi. Teknik direktör Fatih Terim'in, Arda'nın Atletico Madrid'e transferinin ardından sol kanatta yaşanan sorunu Arjantinli oyuncu ile çözmeyi planladığı ifade edildi.

TÜRKMEN 'İMKANSIZ' DEMİŞTİ
Sözleşme gereği sezon sonunda 1.9 milyon euro karşılığında Culio'nun bonservisini alma hakkı bulunan Orduspor, yaşanan gelişmeler nedeniyle zor durumda kaldı. Başkan Nedim Türkmen, "G.Saray'a dönmesi imkansız" dediği Culio'yu ikna edemezse eli kolu bağlanacak.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN