Kimseye düşmez!

Çarşamba 08.02.2012

"G.Saray'ın yaptığı tüm hareketler hesaplı, kitaplı, planlı ve etiktir. Buna etik demeyen arkadaşlar kendilerini gözden geçirmelidir"

STORE AÇILIŞINDA KONUŞTU
G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da özel olarak inşa edilen GS Store mağazasının açılışında önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Cihan Kamer'in önceki gün sarı-kırmızılıların transfer politikasını eleştiren sözlerine değinen Ünal Aysal, bunların iki ekip arasında sürtüşme çıkarmaya yönelik hareketler olduğunu söyledi. Ünal Aysal, "Galatasaray'ın yaptığı tüm hareketler; hesaplı, kitaplı, planlı ve etiktir" şeklinde konuştu.

OLAY BÜYÜTÜLMEMELİ
Yanlış bir ifade ve yanlış bir tutum içinde olunduğunu dile getiren Aysal, "Buna etik hareket demeyen şahısların, kendilerini bir iki defa gözden geçirmesi lazım. G.Saray ile Fenerbahçe arasında bu tür sürtüşme çıkarmaya çalışan arkadaşlar hata ediyorlar. Bundan kaçınırsak hepimiz için faydalı olur'' diye konuştu. Aysal, Galatasaray yöneticilerinin Gaziantep'teki birlik yemeğini iki farklı yerde yemeleri hakkında ise "Bu tamamen yanlış anlaşılmadan kaynaklandı. Büyütmenin faydası yok" dedi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN