Liste belli

Çarşamba 08.02.2012

Sarı-kırmızılılar, sezon sonunda 6 futbolcusunun biletini kesecek. Albert Riera ile Milan Baros'un da gözden çıkarılacağı ifade ediliyor

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim şimdiden önümüzdeki sezonun transfer hazırlıklarını yaparken, takımdan gönderilecek oyuncular şekillenmeye başladı. Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Servet Çetin'e Terim'in raporu doğrultusunda 'teşekkür' edecek olan sarı-kırmızılılar, tecrübeli futbolcunun yerini yerli bir stoper ile dolduracak. Cimbom, bir türlü as kaleci olmayan Aykut Erçetin'i de gönderip, yerine A2 takımının file bekçisi Eray İşcan'ı getirmeyi planlıyor.

AYHAN'A JÜBİLE TEKLİFİ
Terim'in sezon sonu neşterinden nasibini alacak olan bir diğer isim de Serkan Kurtuluş olacak. Cimbom, genç futbolcuyu sezon sonunda kesin olarak elden çıkaracak. Kurtuluş'un yanı sıra Mehmet Batdal ile de yollarını ayıracak olan sarı-kırmızılı yönetimin, genç futbolcuyu satmak yerine kiralaması bekleniyor. Galatasaray ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ayhan'a jübile teklifi edileceği ve Aydın Yılmaz için gelen satın alma tekliflerinin değerlendirileceği belirtiliyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN