Ali Dürüst'ten istifa açıklaması!

Cumartesi 11.02.2012 22:21

Galatasaray'ın, Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'u 1-0 yendiği karşılaşmanın ardından açıklamada bulunan sarı kırmızılı kulübün ikinci başkanı Ali Dürüst, istifa edeceğine dair basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti...

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, yönetim olarak herhangi bir sıkıntılarının olmadığını, el birliğiyle sarı-kırmızılı kulübe hizmet etmek için çalıştıklarını söyledi.

Galatasaray'ın, Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'u 1-0 yendiği karşılaşmanın ardından gazetecilere açıklamada bulunan Dürüst, istifa edeceğine dair basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Bu konuda daha önce bir açıklama yaptıklarını dile getiren Dürüst, ''Bunların aslı yok. El birliğiyle, hep beraber Galatasaray'a hizmet etmek için çalışıyoruz. Bazen yanlış anlaşılmalar oluyor. Bunları önlemek için daha özenli olacağız. Şu anda önemli işlerimiz var, hepimiz ona konsantre olduk. Bir sıkıntımız yok. Zaman zaman bazı davranışlar dışardan yanlış algılanıyor. Demek ki biraz daha özen göstermemiz lazım'' diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun 27 Şubat'ta yapılacak Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu ile ilgili bir soru üzerine Dürüst, ''Ortaya çıkmış net isimler yok. Galatasaray olarak biz işlerimizi yaptık. Kenara çekilip, olayların gelişmesini bekleyeceğiz. Şu anda konsantre olduğumuz yeşil sahalardaki başarımız. Adaylar açıklandığı zaman gideriz orada oylarımızı kullanırız'' dedi.

Ali Dürüst, Kayserispor karşısında aldıkları galibiyetle ilgili olarak da ''Zor bir maçtı, ama güzel futbol oynadık. Sonuç daha da farklı olabilirdi. Ancak önemli olan 3 puan almak, onu da aldık. Memnunuz'' ifadelerini kullandı.


Etiketler Ali Dürüst
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN