Egoları bırakalım

Pazar 12.02.2012

"Büyüdükçe küçülmesini bilmek gibi, iyi gittikçe de birlik olmasını bilmeliyiz. Ortak paydamız G.Saray" "Culio takımda olmalı ve olacak. Pino'ya da şans vereceğim"

G .Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayseri maçında aldıkları üç puanın büyük önem taşıdığını söyledi. Sözlerine, oyuncularını kutlayarak başlayan tecrübeli çalıştırıcı; "90 dakika tam konsantre ile oynadılar. Çok pozisyon bulduk, iyi futbol oynadık, iyi mücadele ettik. Kayseri zor rakip" dedi. Kiralık oyuncularla ilgili konuşan kurt hoca, "Culio takımda olmalı ve olacak. Pino da çabuk oyuncu. Onu kazanmayı istiyorum. Yaz döneminden farklıysa onu oynatırım" dedi.

EBOUE'Yi ÇOK ÖZLEDiK
Mayıs ayında yeni transferler istediğini ve gelecek 10 yılın planlamasının yapılması gerektiğini vurgulayan Terim, yönetime de mesaj gönderdi: "Büyüdükçe küçülmesini bilmek gibi, iyi gittikçe de birlik olmasını bilmeliyiz. Çünkü ortak paydamız G.Saray. Şahsi egolarımızı askıya asmalıyız." Eboue'yi özlediklerinin altını da çizen Terim, "Kolay değil. 9 maçtır yok. Bir an önce takıma katılmasını istiyoruz. Ama 30 gündür kampta" diye konuştu.

AMBARAT'I ALİ TURAN ENGELLEDİ
Amrabat ile ilgili de konuşan Terim şunları söyledi: "Kayserispor'da bize karşı iyi oynadıktan sonra talip olduk. Aykırı bir durum yoktu. Yöneticimiz Ali Dürüst aradı, talip oldu ve görüştüler. Sanıyorum Ali Turan konusundan bir ön yargı olduğu için başka türlü algılandı. Yoksa bizim ne Recep Mamur'a, ne de başka birine karşı tutumumuz olamaz."


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN