Asil hareket

Pazartesi 13.02.2012

Gürcan, Doğan ve Gürsoy'un özür dilemesinin ardından, Dürüst de "Bir sıkıntı yok" dedi. Son hamle ise imparator Terim'den geldi

Aldığı başarılı sonuçlarla ligde zirveye kurulan Galatasaray'da yönetim içindeki çatlak da tamir ediliyor. Gaziantep'te yöneticilerin bir araya gelmesi için planlanan ancak farklı yerlerde yenilmesiyle hüsranla sona eren yemek, ateşkes için başlangıç oldu. Bu yemeğin ardından başkan Ünal Aysal otoriteyi eline alırken, öncelikle Aysal'ın isteğiyle yöneticiler Sedat Doğan, Celal Gürcan ve Ali Gürsoy yaşananlardan dolayı camiadan özür diledi. Bunu ikinci başkan Ali Dürüst takip etti. "Bir sıkıntı yok" diyen Dürüst, yanlış anlamaları önlemek için daha özenli olacaklarını açıkladı.

EGOLARI ASKIYA ASALIM
Son açıklama da yönetim içindeki çatışmadan nasibini alan teknik direktör Fatih Terim'den geldi. İmparator, "Büyüdükçe küçülmesini bilmek gibi, iyi gittikçe de birlik olmasını bilmeliyiz. Çünkü ortak paydamız Galatasaray. Şahsi egolarımızı askıya asmamız lazım. Ümit ediyorum gazetelerde yeni planlarımızla, programlarımızla, samimi dostluklarımızla anılırız" dedi. Bu sözleriyle bir kez daha gönüllerde taht kuran Terim'in, Gaziantep'te gerçekleştirilemeyen yemeğin Florya'da yapılması için bu hafta içinde yöneticilere çağrıda bulunacağı bildirildi.

SIRA ADNAN ÖZTÜRK'TE
Ali Dürüst ve Terim'in bu çağrısından sonra gözler Adnan Öztürk'e çevrildi. Şimdi herkes Dürüst ve Teri m ile arası açık olduğu bilinen Öztürk'ten barış elini uzatmasını bekliyor.


Savaş ÇORLUYükleniyor
BİZE ULAŞIN