Güzel bir maç olması dileğiyle!

Perşembe 16.02.2012 19:17

Spor Toto Süper Lig'de yarın Mersin İdmanyurdu ile karşılaşacak olan Galatasaray, Mersin'e geldi.

Geceyi geçireceği Mersin HiltonSA Oteli önünde coşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılanan Galatasaraylı futbolcular, taraftarların tişörtlerine ve formalarına imza atttı.

Otel yetkililerinin de çiçeklerle karşıladığı Galatasaray Yönetim kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, yarınki maçla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Adana ve Mersin'de çok coşkulu bir şekilde karşılandıklarını ifade eden Albayrak, tüm taraftarlara ve kendilerine eşlik eden emniyet mensuplarına teşekkür etti.

Yarınki maçın herkesin zevkle izleyebileceği bir karşılaşma olmasını dileyen Albayrak, ''Maçın barış içerisinde olmasını diliyorum. Kimsenin en ufak zarar bile görmediği, kimsenin burnunun bile kanamadığı bir karşılaşma izlemeyi diliyorum. Ümit ediyorum ki, yarın tüm taraftarlar zevkli bir maç izleyecek'' diye konuştu.

Daha sonra bazı taraftarların otel bahçesinin dışından ''Abdurrahim Albayrak'' diye tezahüratta bulunması üzerine, Albayrak, taraftarların yanına giderek sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN