Johan müjdesi

Çarşamba 22.02.2012

Mersin maçında sakatlanan Elmander dün salonda çalıştı. Terim sağlık kuruluna talimat verdi. Bugün takıma katılacak

Ağrıları azalan ve tedavisi olumlu sonuç veren Elmander'in Beşiktaş derbisine yetişeceği müjdesi geldi. Dün tedavisinin ardından salonda çalışmaya başlayan İsveçli golcünün, bugün takıma katılması bekleniyor. Derbide Necati Ateş ile birlikte forvette görev yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. Mersin maçında sakatlanan ve ilk yarıda saha kenarına alınan Elmander'in derbide sahada olması için Fatih Terim, sağlık kuruluna kesin talimat verdi.

BÜYÜKLERİ AFFETMİYOR
Elmander'in derbide oynamak istediğini dile getirmesinin ardından rahat nefes alan Terim, öncelikli olarak kendisinin tam olarak iyi hissetmesinden sonra topla çalışmaya başlayacağını söyledi.
Ligde 9 golü bulunan Elmander, 6'sını Arena'da attı. Ligin ilk yarısında hem Trabzonspor'a, hem de F.Bahçe'ye gol atan Elmander, siyah-beyazlıların filelerini sarsması halinde ligdeki ilk sezonunda büyük takımların hepsine gol atmış olacak.

B PLANI MİLAN BAROS
Terim, Elmander'in oynamaması durumunda tercihini mecburen Baros'tan yana kullanacak. Takıma katıldığı günden yüksek formu ile dikkat çeken Necati'den vazgeçmeyecek olan Te r i m 'in tüm planlarını Elmander üzerine kurduğu öğrenildi.

BİZE ULAŞIN